Baseina Serviss
Piedāvājam baseinu būvniecību un servisu jau no 2003 gada.
Pirm.-Piektd: 09:00 - 18:00 +371 29884422

KAS MĒS ESAM

Jūsu „Zelta zivtiņa” ir mūsu būvētais baseins. Pat paši aktīvākie un stiprākie cilvēki alkst pēc relaksācijas baseinā. Mēs operatīvi būvējam baseinus Latvijā, Ogrē, Rīgā un rajonos. Ar mums jūs varat iegūt personīgo SPA kūrortu nebraucot tālos un nogurdinošos ceļojumos. Tātad jūs varēsiet jebkurā laikā izbaudīt ūdens relaksējošo baudījumu.

Hidromasāžas baseiniem piemīt dziedējošas īpašības. Baseini var būt aprīkoti ar funkcijām, kas izmeklētas un uzlabotas 25 gadu garumā un tās ļauj maksimāli izmantot hidromasāžas labumus. Savlaicīga hidrocirkulācija nodrošinās ūdens tīrību. Speciāls filtrācijas mehānisms atbrīvos no netīrumiem, baktērijām un sēnītēm.

Ūdens procedūras uzlabos asins cirkulāciju, palīdzēs izvairīties no migrēnas vai citām depresīvām situācijām, kā arī palīdzēs ātrāk sadzīt sastieptām muskuļsaitēm. Un visam tam klāt hidromasāža ir lielisks vdeids kā uzmundrināties un piesātināt ķermeni ar enerģiju.

Ar mūsu palīdzību piepildīsies jūsu vēlme praktiski un ar konfortu aprīkot māju. Baseiniem ir dažāda un unikāla apdare, kas savukārt  var viegli iekļauties mājas kopējā dizaina vadlīnijās. Mēs varam uzstādīt baseinu jebkurā vietā Latvijā, Ogrē, Rīgā vai uz ielas. Mūsu kompānija palīdzēs jums aprīkot baseinu, kas būs ideāls atpūtai, ģimenes svētkiem un iespējams romantikas baudīšanai.

Mūsu konsultācijas jums palīdzēs izvēlēties baseina tipu, izprast ergonomisku izvietojumu, atrast pareizo formu un nepieciešamo baseina materiālu. Tās iepazīstinās ar iespadīgākiem modeļiem, kas kalpos vairākus gadus, neradot dažādas problēmas. Kā arī uzzināsiet par vienkāršākiem un ekonomiskākiem baseinu variantiem, kurus viegli uzstādīt un ērti kopt, un uzturēt. Nemazāk svarīgs ir arī jautājums par baseina apkopšanu, korpusa uzturēšanu un ūdens tīrību.

Šī mērķa sasniegšanai sazinieties ar mums!

MĒS VARAM UZBŪĒT JŪSU SAPŅU BASEINU – PIEZVANIET MUMS +371 29884422